29.4.2021 HACKED BY PUSSYDESTROYER

CZECHIAHACKERS@SECMAIL.PRO


Zajímavosti

Město Kraslice

Naše městečko Kraslice (německy Graslitz) se nachází v okrese Sokolov, v Karlovarském kraji nedaleko Německých (Saských) hranic. Jeho komplikovaná historie, dána hraniční polohou, je zmapována až do 13. století.

Ve světě Kraslice prosluly zejména výrobou textilu, krajky a hudebních nástrojů. Po přechodu ze soukromých do státních rukou a zase zpět se dodnes zachovala produkce dechových nástrojů pod světovou značkou Amati.

Stránky města

Krušné hory

Krušné hory (německy Ertgebirge) s nejvyšší horou Klínovcem (1244 m.n.m.) tvoří severozápadní hranici České republiky, přičemž náš pension se nachází v jejich nejzápadnějším cípu.

Nízkou hustotu zalidnění, krásnou přírodou, hustou sítí cyklostezek, turistických a běžeckých tras, sjezdovek a důlních památek jsou Krušné hory nevyčerpatelným zdrojem pro trávení volného času.

Přírodní park Přebuz

Ubytujte se u nás
a vyražte na výlet!

Kontakt

Lázeňský trojúhelník

Nedaleko Kraslic se nachází takzvaný Lázeňský trojúhelník, což je území Karlovarského kraje rozprotírající se mezi světově proslulými lázeňskými městy, kterými jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně.

Kromě lázeňství zde však návštěvníci vyhledávají například majestátní hrad Loket nebo zámek Bečov s druhým nejcennějším českým pokladem - relikviářem sv. Maura.

Další informace