Aktivity

Turistika

Není důležité, jestli si raději užíváte intenzivní pěší "výšlapy" nebo si procházíte kulturní památky. V okolí našeho pensionu se nachází řada atraktivních lokalit, ze kterých si vybere každý výletník.

Kraslicko, respektive celý Karlovarský kraj, jsou protkány hustou sítí turistických stezek a rozličnými památkami, které Vás jistě okouzlí.

Další turistické informace

Cykloturistika

Náš pension lze využít jako základnu pro cykloturistické výlety do blízkého i širokého okolí. Cyklisté jisté ocení, že Kraslicemi prochází tzv. Krušnohorská magistrála, což je stezka o délce 242 km, táhnoucí se celými Krušnými horami.

Ze sedla jízdního kola se tak můžete na trasách, vhodných i pro méně zdatné cyklisty, kochat rozkvetlými horskými loukami, hlubokými smrkovými lesy nebo tajemnými rašeliništi.

Trasa magistrály

Ubytujte se u nás
a vyražte na výlet!

Kontakt

Lyžování

V zimní sezóně se během několika minut jízdy automobilem dostanete do blízkého sportovního ski areálů Bublava - Stříbrná nabízející sjezdovky všech obtížností se sedmi vleky a jednou lanovkou.

Pro náročné jsou k dispozici další sjezdařské areály v okolí Božího Daru. Běžkaři si pak mohou užívat kilometry upravovaných běžkařských stop.

Ski areál Bublava